Myself ♥

Więc tak, mam na imię Weronika. Mieszkam ani nie blisko do morza, ani nie blisko gór.  Nie mam jeszcze swojej pasji życiowej, jednak powoli próbuję otrzeć się o wiele nietypowych czynności, które może mnie do siebie przekonają i dzięki, którym zacznę uprawiać jakiś sport, mieć swoje własne hobby.

Co tydzień we wtorek mam SKS na którym trenuję koszykówkę. Nie jestem najlepszą w tej dziedzinie lecz także nie najgorsza, ale grając w kosza, czuję się jak ryba w wodzie.
Można powiedzieć, że moim największym osiągnięciem do tego dnia, bo na Ziemi przeżyłam dokładnie -55091541 dni , 1322196984 godzin, jest nauczenie się porozumiewać z inteligentnymi ludźmi w języku hiszpańskim i nakręcenie filmu o mojej babci i nie tylko. (:kiedyś je tu zamieszczę, albo zrobię osobny blog z naszymi filmikami:).

Jestem osobą, która dużo czasu spędza na nauce, nie ze względu na tępotę lecz robię to po to, żeby prościej i logiczniej podejmować różne decyzję w przyszłości. Najbardziej podobają mi się przedmioty takie jak matematyka- wystarczy nauczyć się jednego wzoru i 5 załatwiona ! ; chemia – ciekawi mnie to co mnie otacza – im więcej wiem tym więcej pytań sobie zadaje; historia – z nią jest różnie, nie lubię wkuwać całych lekcji na pamięć, lecz jeśli nauczyciel prowadzi lekcję w ciekawy sposób będę w stanie zmotywować się do dalszej pracy; wf – denerwuję mnie to, kiedy nauczyciel gwiżdże i krzyczy a sam nic nie robi i jest jednym wielkim tłustym burakiem. (jak burak może być tłusty ?!) ; angielski – dzięki niemu szerzę swoje możliwości życia w  innym kraju  bądź podjęcia pracy za granicą.

Nie przeklinam dużo, jednak czasem, kiedy już zwykła słowa nie odzwierciedlają moich myśli nie boję się użyć bardzo mocnego słowa. Wydaję mi się, że kiedy człowiek używa wielu wulgarnych słów w krótkim czasie nie będzie mógł tak naprawdę, pokazać innym swoich rzeczywistych i autentycznych emocji, bo jak dla niego słowo japierdole wypada użyć kiedy zepsuje się lodówka i kiedy nagle nasra na niego ptak, a ty jesteś jego rozmówcą, trudno Ci będzie ocenić, czy jego stan jest bardzo bardzo zły czy taki sam jakby stało się coś takiego jak rozwalenie lodówki.

Nie mam chłopaka. Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze żadnego osobnika płci męskiej, który wydawałby się mnie wart i chciałabym naprawdę spróbować go zrozumieć i spędzać z nim czas.

Nie mam dużo czasu. Lekcje kończę codziennie o 15. Potem uczę się tyle czasu w zależności od tego, co mnie  czeka w kolejnym dniu od pół godziny do pięciu lub trochę więcej. W wolnym czasie śpiewam, oglądam tv, robię zdjęcia i będę pisała tego bloga.
Jestem Siemachowcem. Dużo by tu pisać więc sprawdź jak Cię to ciekawi na facebooku – SIEMACHA.

Mam siostrę, która jest ode mnie o 16 miesięcy młodsza i często dochodzi do konfliktów między nami.

Czuję, że mam misję, która ma zmienić świat. Mogłabym tu napisać trochę więcej, ale nie wiem, czy to coś w ogóle da.

1 komentarz :

  1. Obserwuje <3 Fajnego masz bloga, naprawdę mi sie podoba :)

    OdpowiedzUsuń